به نام صنعتگر هستی

با استعانت از خداوند متعال، هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین ­المللی مهندسی ساخت و تولید ایران توسط انجمن­ مهندسی ساخت و تولید ایران (SMEIR) و با همکاری و حمایت دانشگاه علم و صنعت ایران، انجمن ساخت و تولید انگلستان (IManf) و کانون دانش آموختگان و اساتید دانشکده مکانیک دانشگاه علم و صنعت ایران (کادمان) درتاریخ 12 الی 14 اسفند 1399 بصورت آنلاین برگزار خواهد شد. در این همایش بزرگ علمی، محققان ایده‌ها و یافته‌های پژوهشی خود را با یکدیگر در میان گذاشته و از دیدگاه‌ها و دانش یکدیگر بهره‌مند می‌گردند. بدینوسیله از کلیه اساتید، دانشجویان، صنعتگران و علاقمندان دعوت می­شود تا با ارائه مقالات علمی و دستاوردهای صنعتی و پژوهشی خود در زمینه‌های مختلف مهندسی ساخت و تولید، با این کنفرانس همکاری نموده و بر غنای آن بیفزایند. این همایش شامل نشست­‌های تخصصی علمی و صنعتی، ارائه پوستر، سخنرانی کلیدی توسط اساتید برجسته داخلی و خارجی، نمایشگاه محصولات صنعتی و کارگاه­‌های آموزشی تخصصی هدفمند خواهد بود.

قابل توجه نویسندگان محترم مقالات

به اطلاع می‌رساند باتوجه به برگزاری غیرحضوری هفدهمین همایش ملی و ششمین کنفرانس بین المللی مهندسی ساخت و تولید، تمامی مقالات پذیرفته شده به صورت شفاهی ارائه خواهد شد. لذا از نویسندگانی که مقاله آن‌ها پذیرفته شده است، درخواست می‌شود با توجه به فایل الگوی ارائه شفاهی کنفرانس (کلیک کنید) به طراحی فایل ارائه اقدام نمایند. فایل ارائه باید شامل حداقل 6 و حداکثر 15 اسلاید باشد. برای مقالات انگلیسی تنها از فونت Times New Roman استفاده شود. فایل PDF شده ارائه مقالات، حداکثر تا ظهر دوشنبه مورخ 99/12/11 به ایمیل کنفرانس به نشانی icme2021.tehran@gmail.com ارسال گردد (عنوان ایمیل تنها شامل کد مقاله باشد و برای هر مقاله ایمیل جداگانه ارسال شود).

برنامه زمانی ارائه مقالات کنفرانس

جهت دریافت فایل PDF برنامه زمانی ارائه مقالات کنفرانس کلیک کنید.

هزینه ثبت نام در کنفرانس

با توجه به شیوع بیماری همه گیر کوید 19 و به منظور رعایت پروتکل‌های ایمنی، متاسفانه کنفرانس امسال با کمی تاخیر و بصورت مجازی برگزار می‌گردد. لذا با در نظر گرفتن این موضوع و همچنین تاثیر منفی آن بر وضعیت اقتصادی جامعه، طبق مصوبه هیات مدیره انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران هزینه ثبت نام در کنفرانس امسال نه تنها افزایش داده نشده بلکه کاهش قابل توجهی نیز داده شده است بطوریکه اعضای محترم انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران که هزینه عضویت سالیانه خود را پرداخت نموده‌اند تنها با هزینه بسیار اندک می‌توانند در کنفرانس امسال ثبت نام کنند.

توجه: با توجه به درخواست و استقبال همکاران محترم دانشگاهی و به منظور غنای علمی- فرهنگی بیشتر به کنفرانس، انجمن مهندسی ساخت و تولید ایران تصمیم گرفت که در کنفرانس امسال ارائه مقالات چهارم و بعد از آن برای اعضای هیات علمی بدون پرداخت هزینه باشد.

قابل توجه علاقه‌مندان شرکت در کارگاه‌های آموزشی (غیر حضوری)

محققین محترمی که قصد شرکت در کارگاه‌های آموزشی را دارند، لازم است پس از پرداخت هزینه کارگاه آموزشی (بصورت مستقل از پرداخت هزینه شرکت در کنفرانس)، فیش واریزی را به ایمیل کنفرانس به نشانی icme2021.tehran@gmail.com ارسال نمایند (عنوان ایمیل تنها حاوی نام کارگاه مورد نظر باشد و در متن ایمیل، نام، نام خانوادگی، نام کارگاه آموزشی وتصویر فیش واریز ضمیمه شود).

 چاپ مقالات

 طبق هماهنگی های به عمل آمده با مجله مهندسی ساخت و تولید ایران، مقالات کنفرانس در دو ویژه نامه در مجله مهندسی ساخت و تولید به چاپ خواهند رسید. مقالات برتر در صورت تمایل نویسندگان بصورت یک مقاله پژوهشی در ویژه نامه اول و بقیه مقالات بصورت مجموعه مقالات کنفرانسی در ویژه نامه دوم پس از آماده شدن مقاله مطابق الگوی نگارش مقالات آن مجله توسط نویسندگان در مجله به چاپ خواهند رسید. لذا لازم است نویسندگان مقالات پس از کنفرانس به سایت مجله مهندسی ساخت و تولید ایران به آدرس iranjme.ir مراجعه نموده و پس از آماده کردن مقاله خود مطابق الگوی نگارش مقالات آن مجله، مقاله خود را ارسال نمایند. در هنگام ارسال و در قسمت توضیحات حتما باید ذکر شود که «این مقاله جزء مقالات کنفرانس ICME2021 می‌­باشد.»

تارنمای همایش: https://icme2021.iranjme.ir/

کنفرانس‌ها و همایش‌های اخیر


فهرست