معاونت آموزشی دانشگاه، مراسم سالیانه تجلیل از دانشجویان ممتاز آموزشی و پژوهشی سال ۱۳۹۸ را ۱۳ بهمن ماه ۱۳۹۹ در مجتمع فرهنگی امام خمینی (ره) به صورت مجازی برگزار کرد.
در این مراسم که باحضور رییس و معاون آموزشی دانشگاه و مدیر دفتر استعدادهای درخشان برگزار شد، ۴۱۹ دانشجوی دانشگاه به عنوان ممتازان آموزشی و پژوهشی سه مقطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا و ممتازان دانشگاه در حوزه های «کارآفرین برتر»، «ورودی‌های برتر کارشناسی»، «کارآموزان برتر»، «ممتازین بین‌الملل» و «افتخارآفرینان» معرفی شدند.
رییس دانشگاه در ادامه گفت: دانش‌آموختگان دانشگاه، به عنوان محصولات دانشگاه به‌جامعه صنعتی عرضه می‌شوند و دانشجویان ممتاز، گل سرسبد محصولات ما هستند که هم شور و نشاط خاصی به دانشگاه می دهند و هم در توسعه علم و دانش، نقش خوبی را ایفا می‌کنند.
دکتر ذاکری در خصوص آمار دانشجویان ورود به مقطع بالاتر بدون آزمون دانشگاه گفت: سال گذشته حدود ۲۰۰ دانشجوی ما ارشد مستقیم بوده‌اند و حدود ۴۵ نفر از ارشد به دکتری بدون آزمون راه یافته‌اند که امیدواریم این روند امسال بهتر شود و شاهد افزایش تعداد دانشجویانمان هم در این دانشگاه و هم دانشگاه‌های دیگر باشیم. ما اعتقاد داریم دلبستگی دانشجویان به دانشگاه در مقطع کارشناسی شکل می‌گیرد و و امیدواریم همکاران ما در معاونت آموزشی و دانشکده‌ها، این دلبستگی به مجموعه دانشگاه را در شما ایجاد کنند و شما را در مقاطع بالاتر دانشگاه هم ببینیم و امیدواریم هر کجا باشید، پرچم دانشگاه را برافراشته به‌دست گیرید. وی از دانشجویان خواست با‌توجه به ادامه روند آموزش مجازی در دانشگاه‌ها، به کسب مهارت‌های لازم برای ارتباط با اساتید و آزمایشگاه‌ها بپردازند و در این زمینه تلاش مضاعف داشته باشند.
دکتر غفاری (مدیر دفتر استعدادهای درخشان)، سخنران آخر این مراسم بود. وی توضیح داد در سال جاری، آیین نامه دانشجویان ممتاز که از سال ۸۷ تغییری نداشته، به‌روز‌رسانی شده که در آن سعی شده جایگاه های ممتازین از جنبه های مخالف ارزیابی شود. همچنین برای دانش آموختگان ممتاز نیز آیین نامه جامعی تدوین شده و در مراسم دیگری از آنان نیز تجلیل خواهد شد.
مدیر دفتر استعدادهای درخشان در خاتمه از ریاست دانشگاه و معاون آموزشی دانشگاه برای حمایت‌های همه‌جانبه آنان در جهت اجرای مراسم تقدیر و نیز از همه همکاران دفتر استعدادهای درخشان و بخش‌های مختلف دانشگاه که یاری رسان این دفتر در برگزاری مراسم امسال بوده‌اند، تشکر و تقدیر کرد. 
اسامی دانشجویان دانشکده مکانیک

دانشجویان ممتاز پژوهشی:

مقطع دکتری
بهادر بهرامی
محمود فاخر
امیرحسین جباری
 
مقطع کارشناسی ارشد
شایان صادقی
شاهین بهداد

دانشجویان ممتاز آموزشی

مقطع دکتری
گرایش طراحی کاربردی ورودی ۹۷
سینا فرهی‌فر
گرایش تبدیل انرژی ورودی ۹۷
پیام رحیم مشائی
مقطع کارشناسی ارشد
گرایش مهندسی پزشکی – بیومکانیک ورودی ۹۸
مریم طاقت
فاطمه آذرنوا
 
 
گرایش تبدیل انرژی ورودی ۹۸
آرمین حدادزاده
محمد یزدی
فرشید بهرو
 
 
گرایش ساخت و تولید ۱ ورودی ۹۸
حمیدرضا رضایی
گرایش ساخت و تولید ۲ ورودی ۹۸
سیده مریم میری
مهدی زمانی
 
 
گرایش ساخت و تولید ۳ ورودی ۹۸
حمید زارعی
 
 
گرایش طراحی کاربردی ۱ ورودی ۹۸
محمرضا مهربان
پریسا حقی
 
 
گرایش طراحی کاربردی ۲ ورودی ۹۸
محمد غفوری
گرایش هوافضا – جلوبرندگی ورودی ۹۸
ابوالفضل فراست
 
 
گرایش هوافضا- سازه های هوایی ورودی ۹۸
حسین آخرتی

مقطع کارشناسی

ورودی ۹۶
سیدفربد ناظمی‌آزاد
امین قنبرزاده
اسحاق صفرزاده
 
ورودی ۹۷
امیرحسین مظلومی
فرشاد ملک‌پور
ابوالفضل محمدی
 
ورودی ۹۸
معین صالحی مبارکه
فرناز جوان‌بخش
مونا حاجی محمدی
امیرحسین دلواری
فاطمه پرکاری
محمد اورعی
آموزش مجازی
حمیدرضا خوش‌تراش
نرگس منتظری
برای این عزیزان آرزوی توفیقات روزافزون می نماییم.

خبرهای اخیر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست